Gå til innhold

Nokia 5610 Expressmusic / SE k810i eller lingnende.


Anbefalte innlegg

Heisann dere.

Skal ha meg en ny telefon, men ikke bare bare i denne jungelen.

Har falt litt for Nokia 5610 og vurderer SE k810i. Hva mener folket her inne. Er det noen andre jeg bør vurdere?

Mine krav er at tastene skal være gode, ålreit kamera med lys/blitz og hoved kravet er at den skal være kjapp i responsen, har akkurat kvittet meg med n73 da jeg holdt på å klikke i vinkel.

På forhånd hjertelig takk for svar/innspill/erfaringer.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Personlig liker jeg tastene mye bedre på 5610 enn K810i. I forhold til N73 vil du oppleve begge alternativene som lynraske :)

 

Hardt valg egentlig. K810i på sin side har forspranget på kamera (ekte blitz og deksel), mens 5610 har desidert beste musikkløsning.

Lenke til kommentar

Var det jeg fryktet, syntes også det der er ett dilemma altså, men du mener at begge to er gode valg, er det noen andre jeg også bør se på? Du som selger dette mener jeg.

Har tidligere hørt at folk sier at kalenderfunksjonen på SE ikke er noe tess. Gjelder dette også på k810i? Syntes nokia sin er genial, og slik jeg har forstått det er det også aktivt ventemodus på 6610 hvor du får opp evt. kalenderoppføringer.

Endret av nisak80
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...