Gå til innhold

Hvilket program for å sjekke pc komponenter?


Anbefalte innlegg

Mye tull og tøys med pc'en. Jeg finner ikke ut hva som er gale med den. Feilen kan være hva som helst. Er det noen gode programmer som kan brukes til å ta en full sjekk på alle pc komponentene?

Jeg har allerede formatert og reinnstallert. Men problemet er at etter noen dagers bruk kommer de samme problemene tilbake.

Maskinen blir veldig treg, av og til stopper den helt opp. Noen ganger er den vanskelig å starte, og av og til vil den ikke logge seg av. Brenneren slutter å fungere, pluss en masse fjas og tull.

Operativsystemet er XP Homedition.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

det at brenner slutter å virke har både jeg og mange jeg kjenner problemer med. Det går ant brenne med den, men ikke å lese av en vanlig cd. Dette problemet er det den nyeste versionen av clone cd som forårsaker.

 

Jeg vet jo ikke om det er det samme problemet til deg, men....

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...