Gå til innhold

HTC klokking av frekvens


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Er det noen som har tips om program som kan klokke opp frekvensen på min HTC TyTn, 400MhZ Ev. har noen erfaring med grensenivået for frekvensøkning ?

 

speedbooster_ppc_cab.1.3 er jo en variant som ble sluppet men den gjør faktsik ingenting, det er pr.nu ingen program for å overklokke din P4350 eller Tytn II eller HTC P4550, Orange & HTC TyTN II, Vodafone VPA Compact V, Vodafone v1615, SFR v1615, Swisscom XPA v1615, T-Mobile MDA Vario III, AT&T Tilt, O2 Xda Stellar & EMobile Emonster S11HT som den også går under :)

 

Det er folk over på xda som tester dette ut ved å gå via ARM11 (kjører OS) og ARM9 (kjører radio), konklusjonen er at det GÅR å overklokke din Tytn II, men tror har stabilitets problemer ved funnene sine så langt.

Endret av raiisak
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...