Gå til innhold

Scrolling hakker på ny HP


Anbefalte innlegg

Hei.

 

Har akkurat kjøpt meg en ny HP dv9840.

Maskinen virker bra den, men ikke scrollinga. Den hakker og er treg i responsen osv. Veldig irriterenede! Er litt bedre i Opera enn i IE, men fortsatt langt fra 100%.

 

Har akkurat oppdatert NVIDIA-driveren uten at det ble bedre.

 

Noen idèer?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse
  • 4 uker senere...

Jeg vet ikke helt, men prøv å oppdater touchpaden også. Eventuelt sett maskina tilbake til fabrikkstandard en gang og last inne alle nye oppdateringer. funker det ikke da så blir det nok en tur til happycare eller hva det heter.

 

edit: infocare tror jeg det var... hehehe

Endret av bowardsen
Lenke til kommentar

Hehe... nei, løst er det ikke. ;)

Har bare vært opptatt med andre ting enn å feilsøke på pc`en.

 

Men, ja. Hakker forsatt. Tok kontakt med HP`s kundeservice, men det eneste de har foreslått foreløbig er å prøve Firefox... Har prøvd både firefox og opera. Det hakker i disse også, men mye mindre. I IE hakker det så mye at det er vansklig å surfe på litt større sider.

 

Men jeg tror nesten det er noe som ødlegger den generelle ytelsen til maskinen da jeg til tider opplever den som ganske treg. Og for å ta ett eksempel... Prøvde å kjøre en Blu-ray film for en liten stund siden. Filmen funket spiltes av som normalt, men med ujevne mellomrom hang filmen seg i noen sekunder. Slik skal det jo ikke være!

 

Ikke kjempefornøyd med kjøpet mitt til nå, nei... ;)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...