Gå til innhold

Partyspill til Wii


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
  robiwan skrev:
tid til drikkepauser :)

 

Med dette som argument MÅ jeg si Mario Party 8!

Genialt vorsspill spill med masser av pauser! Minispillene er enkle, og brettspillet er lett og komme inn i! Anbefales sterkt til vors! :) For å argumentere med at det er lett også, så skal jeg fortelle at jeg dro det frem da mamma og pappa ønsket og spille ett spill her en kveld.. Jeg foreslo Mario Party, og det slo faktisk ann!

 

Mario Kart er jo herlig, men ikke så mye festspill, men mer ett samlingspill etter min mening.. om du skjønner forskjellen? Altså dårlig med pauser.. og kanskje litt lange økter.. fra 4min og oppover.. (Kan bli litt for mye spill, og litt for lite drikking..)

Lenke til kommentar
  chainch0mp skrev:
Rayman raving rabbids. Spilte det med en kamerat en gang vi drakk. Var klart en vinner. Bare synd det ikke er et toplayer spill, men igjen så kan jo en spille mens de andre tar en drikkepause og prøver å forvirre han som spiller :p

 

Er det ikke to-player i RRR? Trodde nå bestemt at det var det.

 

I RRR2 er det iallefall fireplayer samtidig, så prøv det. Eller Wario Ware.

Lenke til kommentar
  • 2 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...