Gå til innhold

Asus F5V Laptop Støy problemer


Anbefalte innlegg

Hei,

 

min kjæreste har hatt en Asus F5V Laptop i nå snart et halvt år, og nå den siste måndened har laptopen begynt å bråke mer enn normalt, altså det virker som om laptop viftene har låst seg på max hastighet, for vifte lyden er like intens selv om hu spiller eller er i windows og ikke gjør noe som helst, lyden er altså like intens fra laptopen blir slått på til hu eventuelt starter et spill..

 

Lyden kan beskrives som ikke så høy susing men det virker som vifta kommer opp i en høy frekvens slik at det kommer en litt sterk "pipe" lyd, virker ikke som det er no galt med laptopen men lyden er veldig iriterende i lengden..

 

 

noen som har vært borte i dette og eventuelt vet hvordan vi kan fixe dette?

 

takk for svar! :)

 

 

 

edit:

 

legger til at det ser ikke ut som pcn har tatt no skade, altså den har ikke fått noe slag eller slik, og den er heller ikke treg eller noe som helst, den er helt fin sånn sett.. bare den lyden som er en smule iriterende.. jeg vil anta at støy nivå er rundt 23-25 desibel

Endret av MrDarkey
Lenke til kommentar
  • 7 måneder senere...
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...