Gå til innhold

Problemer med "Windows utforsker"


Anbefalte innlegg

Hei!

 

Jeg har problemer med PC-en ang. "Windows utforsker". For hver gang når jeg går inn på for eksempel: "Dokumenter, "Min datamaskin" osv. Så kommer den seg ikke inn. Nå skal jeg vise dere hva som skjer:

 

 

Det første jeg trykker på er startknappen, så på dokumenter: http://www.bildr.no/view/152209

 

Det andre jeg gjør er at jeg trykker på dokumenter, så kommer dette opp: http://www.bildr.no/view/152211

 

Å dette står rett etter det andre bildet: http://www.bildr.no/view/152212

 

 

 

Og da skjer det ingenting, og starter fra "begynnelse" av, at jeg må trykke på Dokumenter f.eks...

 

Dette er veldig plagsomt siden jeg kan ikke endre noen dokumenter eller lignende. Minnepenn funker heller ikke.

 

 

 

Noen som kan hjelpe meg med dette? Så hadde det vært kjempeflott! (Hvis det er noe annet dere lurer på bare svar i denne tråden!)

 

_________________________________________________________________

 

Hvis ingen vet, hvordan får jeg gjenoppretta dataen(Vista). Vet det høres dumt ut, men finner ikke hvor jeg skal gå.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Vil tippe det er et eller annet program av en sort som har skrevet noe feil i registeret e.l. Muligens kan det være noe som ikke er skrevet godt nok for Vista, eller kanskje spyware/virus.

 

Du kan prøve å reparere installasjonen ved å sette i Vista-platen ved oppstart og velge reparer. Usikker på om det fikser denne type feil, men det vil hvertfall nulstille systemet noenlunde, uten å tap av data.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...