Gå til innhold

Hjelp: Nokia PC Suite (5610) og Mac


Gjest Slettet+564654123

Anbefalte innlegg

Gjest Slettet+564654123

Hei kloke orakler,

 

Kjøpte en Nokia 5610 i dag. Ypperlig lyd (i mine egne øretelefoner) og greit kamera. Flott skjerm. Ikke fullt så moro at telefonen ikke finner minnekortet (bruker 1 GB som fulgte med) :thumbdown: Blir vel en tur tilbake til Elkjøp i morgen.

 

MEN: Testen på Aftenposten.no (http://forbruker.no/digital/tester/mobil/article2178700.ece) sa at det fulgte med programvare for PC og Mac, men det er jo bare tull. Spørsmålet mitt er om noen vet om en metode (software) for å koble mobilen til Mac'en min via den medfølgende USB-kontakten og således kjapt laste opp musikk (samt overføre bilder ned på Mac'en)?

 

Kjappe tips mottas med stor takk :dribble:

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet+564654123
Det finnes egen program for mac. Den heter iSync kan lastes fra Nokia.no under programvare

 

Takk for tips!

Det var dessverre langt fra alle telefoner som var kompatible (også for programmet Nokia Multimedia Transfer), og Nokia 5610 var en av mange som manglet i listen ... :(

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...