Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Ingen signal på skjerm etter skifting av ram


Anbefalte innlegg

Jeg har hatt PC-en min i ca 3-4 måneder nå. Jeg har kjørt med bare en av to ram brikker siden den ene hadde feil på seg fra starten av, men nå har jeg fått nye ram brikker som jeg skulle sette inn. Men etter de var satt inn, og jeg skulle skru på PC-en igjen kom det ikke noe signal på skjermen! Det var en del støv i PC-en så støvsugde litt inni der (uten å være nær noe, bare for å ta vekk det som var i lufta etter å ha blåst litt :). Men det burde ikke ha noe betydning.

 

Prøvde med en annen skjerm og skjermkabel, det funka ikke. Alt anna ser ut til å funke som normalt. PC-en sviver som normalt.

 

Hvis noen har en sjekkliste for hva jeg kan se etter for å finne ut hvilken del ikke fungerer hadde det vært veldig bra.

 

Takker for svar.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...