Gå til innhold

Jeg sliter med MotherBoard Monitor 5.0


Anbefalte innlegg

Jeg har innstallert programmet, men det vil ikke lese av rpm på viftene eller CPU temperatur eller noen annen temperatur.

 

Jeg lurer på om det kan være mitt HK som er feilen til dette. Når jeg går inn i enhetsbehandling, systemenheter og hovedkort så finner jeg ut at HK ikke er innstallert. Når jeg skal oppdatere driver, står det at "veiviseren finner ingen driver som passer bedre enn den som er innstallert". Rart, siden jeg tydeligvis ikke har noen drivere innstallert.

 

Den CD-en jeg fikk med HK virker helt ubrukelig, for når jeg trykker på drivers, kommer det opp melding om at "the specified file was not found"

 

Jeg irriterer meg over dette, og lurer på om noen kan fortelle meg hvorfor jeg ikke får målt temp.

 

PS: det med HK var bare et skudd i mørket av en blind mann - ikke sikkert det er det som egentlig er problemet..

 

Hjeeelp :-?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...