Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

formaterte i dag


Anbefalte innlegg

Skrevet

heeei... jeg har formatert i dag alt gikk greit helt til jeg skulle teste lyd det funka ikke.. så jeg skrev inn nr på PC-en på compaq.com og fikk om driverne og lastet ned lyd driver og instalerte men det funka ikke noen tips? :hmm:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gå inn på Start > Kontrollpanel > Lyder og lydenheter > og sjekk om det er valgt noen lydenhet i det hele tatt. Har du koblet alle kabler riktig? Har du lydkort eller integrert? Hvis du har lydkort: gå inn i biosen og deaktiver det integrerte lydkortet, så tester du igjen.

Skrevet

Når jeg går inn på Lyder og Lydenheter så er det liksom sån "grått" så det går ikke ann å endre på noe... Jeg har Intigrert lydkort.

Skrevet (endret)

Legger ut dette her også, om noen andre trenger hjelp med tilsvarende

Lsat ned driveren, unpack den. Gå inn i enhetsbehandling. Trykk "installer driver på nytt", la den søke, om den ikke finner den trykk "have disk/har diskett", og velg sys-fila som ligger der du har unpacka driveren

Men, Hvordan vet jeg hva driveren jeg skal laste ned heter?

Du går inn på sida til produsenten og søker inn modellnummeret. Eventuelt kan du laste ned SIW fra http://www.gtopala.com/siw-download.html og sjekke der.

Endret av PepsiCo

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...