Gå til innhold

Kablelengde signalkabel Wii?


Mazeking

Anbefalte innlegg

Vurdere å anskaffe en Wii men er usikker på hva slags videokabler som brukes. Har en HDTV i dag med ymse innganger. Er komponentkabel den kabelen med best grensesnitt man kan få til Wii?

 

Finnes det i så fall noen 5 meters komponentkable til wii? Jeg MÅ ha 5 meter kabel da jeg har et rack med elektronikk stående på veggen med siden av TV'en.

Endret av Mazeking
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Komponent er den beste kabelen ja. Da får man 480p i det minste. Men vær oppmerksom at en rekke Virtual Consoel-spill ikke er kompatibel.

 

Den offisielle kabelen er ikke så lange som 5 meter, tror ikke andre leverandører har så lange heller. Ser ut til at 3m er den lengste. Om ingen andre på forumet har sett noen..

Lenke til kommentar

Komponentkabel skjøtes enkelt med dedikerte skjøtestykker og gode signalkabler i passende lengde.

 

Har gjort det på min Xbox360 - skjøtet med skjøtestykker og 5m kabler fra Biltema til projektoren - ikke noe tap såvidt jeg kunne se. Går ut i fra det samme gjelder for Wii med komponent.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...