Gå til innhold

Hvorfor får jeg ikke kontakt med frekforum.nu?


blaasefisk

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel slik at du unngår at en moderator stenger tråden. Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

Tråden bryter også med tre-ords-regelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men ta gjerne og p_report.gif dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Lenke til kommentar
Gjest Bruker-95147
håper fortsatt på svar

 

Du vet, men kanskje ikke ...? Freakforum er sikkert veldig bra, men muligens detter det forumet helt gjennom her ...?

Lenke til kommentar
Gjest Bruker-95147
Dette er bare et fullstendig tulling OT svar som ikke i det hele tatt svarer på hva jeg lurer på...

 

 

Antall poster du har, og mitt svar gir ikke annet bilde enn at du strever endel.

Lenke til kommentar

Ingen vits å være nedlatende bare fordi jeg er ny. Dersom du er representativ bruker for diskusjon.no syns jeg syns på de som er her. Bare fordi noen har få poster trenger man ikke være nedlatende. Jeg er ikke helt uvant med forumer ved tanke på at jeg har brukt frekforum en del.

 

Du burde bannes for å være nedlatende og frekk. Noe som ikke er min hensikt.

 

PS: jeg vil fortsatt ha svar på posten min...

Endret av blaasefisk
Lenke til kommentar
Freakforum er nede

 

Hei på dere!

 

Vi har opprettet denne bloggen slik at våre besøkende skal få litt informasjon om hva som foregår.

 

Vi var nylig mål for 4 store DDOS-angrep -- noe som har ført til at vi nå sitter uten host og tilkobling til internett. Vi vet hvem som er ansvarlig, men utover det vil vi ikke uttale oss for mye om den saken før vi vet helt hva som skjer videre.

 

Vi arbeider for å få opp ny løsning, men det kommer nok til å ta litt tid. Det er på dette tidspunktet uklart når vi er oppe igjen.

 

Vi KOMMER tilbake.

 

Oppdateringer kommer på denne bloggen så snart vi vet noe mer.

 

Mvh,

nso

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...