Gå til innhold

hva koster disse varene?


Spöka

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
  kr0401 skrev:
Jeg har et prosjekt som går ut på en families pengeforbruk.

hvis noen vet hva en aller flere av disse tinegene koster, så vær så snill, svar fort!

 

-norvegia

-en kg mel

-en pakke familieskinke

 

Takker for svar!!

9612797[/snapback]

1KG Norvegia Ost : 65,- ca.

1kg mel : 7,-

Skinke : 20 .-

Lenke til kommentar

unskyld for min udugelighet, da, men det tar faktisk over tre kvarter, og det er tid jeg ikke har i dag. "/ derfor lurte jeg på om DU visste det, så du kunne bruke i underkant av et minutt av din tid til å fortelle meg..?

Endret av kr0401
Lenke til kommentar
  kr0401 skrev:
unskyld for min udugelighet, da, men det tar faktisk over tre kvarter, og det er tid jeg ikke har i dag. "/ derfor lurte jeg på om DU visste det, så du kunne bruke i underkant av et minutt av din tid til å fortelle meg..?

9612841[/snapback]

 

1KG Norvegia Ost : 65,- ca.

1kg mel : 7,-

Skinke : 20 .-

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...