Gå til innhold
Spørsmål om helse? Still spørsmål anonymt her ×
Husk at de som svarer ikke nødvendigvis er helsefaglig personell. Ta kontakt med fastlege ved bekymringer!

skal ta abort på tirsdag


Gjest Gjest_fia_*

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest_fia_*

gruer meg.. ikke til den psykiske påkjenningen men til selve "inngrepet".. får en pille har de sagt.. Noen som har noen erfaringer de kan dele med meg?... :cry:

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

En venninne av meg tok abort en gang. Hun skulle ta 2 piller over 2 dager, så ville fosteres støtes vekk. Det som skjer er at du skal blø ut fosteret. Men noe gikk gale, og hun blødde i flere dager.

Hun fortalte meg en skikkelig skrekkhistorie, og sa at hvis jeg noen gange skulle ta abort, så måtte jeg for all del ikke gjøre det sånn, men heller "suge det ut" som er et alternativ.

 

Sorry hvis du ble litt skremt nå, men det er vel slikt legene ikke forteller deg om

Lenke til kommentar

Dama har tatt abort. Måtte ikke ta noen piller og det gikk rimelig fort. De suger visst ut fosteret og skraper bort restene. Fikk både bedøvelses gass og sprøyte før inngrepet og kom til 10 da hun skulle telle ned fra 10 :p

Det klør visst noe sinnsykt i nesa når man våkner. Er vanlig birvirkning.

Da hun våkna hadde hun fått seg nettingtruse :dontgetit:

 

Ikke no puling på 6 uker!

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...