Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Maskinen starter ikke før andre forsøk. Hæ?


Anbefalte innlegg

Hvorfor starter ikke maskinen når jeg trykker på powerknappen på den?

Eller jo den gjør det, men det er bare viftene og slikt som spinner opp. Jeg må trykke inn knappen i 4 sek for og slå av for og så slå på igjen for at den skal starte. Det samme skjer når jeg skal restarte maskina fra windows. Da slår den seg av og så skjer det ingen ting utenom masse vifte støy. Må holde inn knappen i 4 sek og slå på igjen.

Kjønner ingen ting jeg. Specs står i signaturen.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

se sig. samme kabinett.

 

Hos meg slår vifter seg på...for deretter skru seg av (sammen med lysene) for deretter å skru seg på igjen sammen med resten av riggen etter ca. 2 sekunder. Antar det er riktig...Har du forsøkt og bare vente og se om den kommer?

Samme skjer ved restart fra Windows.

 

 

ikke akkurat mye hjelp...mer en kommentar :-)

 

sof

Lenke til kommentar

hos meg så starter alle kabinettvifte utenom en, og vifta på skjermkortet spinner opp til fult turtall. Slik kan det vist stå leeeenge. Har ikke gidda og sjekke hvor lenge det er sånn. Hvis jeg da slår av maskina og slår den på igjenn med en gang, så spinner alt opp utenom den ene vifta i to/tre sek. Så roer alle viftene seg ned og den siste kabinettvifta starter og alt kommer i gang.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...