Gå til innhold

COD4B til Norge imorgen også?


Dec

Anbefalte innlegg

Ser at det er offisielt at UK får beta keys til COD4 Beta imorgen, gjelder det da Norge også tro?

 

Har registrert meg som medlem på Eurogamer med Norge som bosted, er det en tabbe, skulle jeg satt opp UK som hjemland for å være sikker på å få betakey??

 

Eurogamer er en av sitene som sender ut beta keys fra imorgen.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Congratulations, you have successfully registered to participate in the UK and Ireland public multiplayer BETA for Call of Duty 4: Modern Warfare.

 

We are receiving huge demand from gamers in the UK and Ireland to participate. A title update is currently in progress which means BETA tokens for registrants in the UK and Ireland will start being sent out on Monday 10th September.

 

Bummer...Bioshock og Halo 2 i helga da.

Lenke til kommentar

Takk for svar, men.. givaways? Hvor finner jeg det? Trodde jeg var passe oppegående, men her kommer jeg virkelig til kort.

 

Edit: Never mind... åssen er det meningen man skulle finne fram til det da!?!? Måtte søke på google for å finne den sida.

Endret av ymsefisen
Lenke til kommentar
Gjest Slettet+981234789

aner ikke, jeg fant linken på COD 4 forumet.

 

men er ikke sikkert det funker for oss, siden det egentlig er for england.

hvis ikke må vi vente til det blir norge... men hvilken side får oppgaven? hmmm Gamer.no?

Lenke til kommentar
Har du lest det som står der da? Du må registrere aktiveringsnøkkelen du får av Eurogamer. I mailen du får like etterpå står det at beta-key'ene blir sendt ut den 10. september

9444034[/snapback]

 

Jeg registrerte aktiveringsnøkkelen, og da sto det at jeg var med. Men har ikke fått noen mail etter det om at den kommer på mandag!

Lenke til kommentar
Har du lest det som står der da? Du må registrere aktiveringsnøkkelen du får av Eurogamer. I mailen du får like etterpå står det at beta-key'ene blir sendt ut den 10. september

9444034[/snapback]

 

 

:thumbup: det gikk litt fort i svingene der. men takker

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...