Gå til innhold

Wd My Book World Edition II i Vista


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Ingen som vet?? Er snart fri for lagringsplass  :(

9383157[/snapback]

 

Står litt om dette i denne tråden: https://www.diskusjon.no/index.php?showtopi...st=0&p=9129506&

 

Jeg har mybook world som jeg bruker i Vista 64 bit. Hvordan man får til dette kan du lese om i tråden over.

 

 

Er litt misfornøyd med overføringshastigheten.

Det går å streame avi, flac og mp3. Men om man hopper litt rundt i sangene så blir det ofte en tre-fem sekunders lag.

 

Sliter litt med å få full tilgang til disken, går fint å kopiere over filer, men om jeg ska flytte noe rundt på disken får jeg ofte meldingen "ikke tillatelse"

Dette vil løse seg med vista driveren.

 

 

Har sent mail til Mionet for å spørre når vista driverne kommer men har ikke fått svar. Dette er to uker siden.

 

Fra WD fikk jeg kjapt svar, men de svarte bare at de ikke viste hva Mionet drev med og når de ville lansere drivere. Dårlig kommuniksjon syns nå jeg.

Lenke til kommentar

Det går det ja. Følg bruksanvisningen her: Samba instillinger fra WD

 

Jeg har gjort dette og det virker.

 

Bortsett fra fytting av filer fra mappe til mappe inne på disken. Når jeg prøver å flytte får jeg opp meldingen: Du må ha tillatelse for å utføre denne operasjonen.

Irriterende men har ikke funnet noe løsning på det ennå.

 

Får heller ikke gjort noe med tilgangsinstillingene i win, de bare resetter seg og nekter å gi meg tilgang. Noen som har noe løsning på dette og faktisk får full tilgang til en my book world?

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...