Gå til innhold

Oppsett av stille kontorpc :


Anbefalte innlegg

Hva synes dere om dette oppsettet? Poenget er å bygge en musestille "kontorpc", som i all hovedsak skal brukes til surfing, musikk, og kanskje litt spilling også, selv om grafikkkortet ikke er av det kraftigste. Har ikke planer om å overklokke.

 

Noe som bør endres? Er rammen grei nok, eller er det noe å hente ved å oppgradere den? Hva vil jeg kunne tjene på å kjøpe et dyrere hovedkort?

 

Harddisker og skjerm har jeg fra før.

 

Handlevogn: https://prisguiden.no/vis_handlevog...waggon_id=23331

Endret av DonTomaso
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

sannphire anbefaler 450w til x1950pro btw , eller 28amp eller hva det :S ,,

 

ellers så det drit bra ut , kanskje satse på en tagan 480 easycon , har den selv og er max fornøyd !

 

stille , kraftfull , kvalitets inntrykk uten like , alt virker gjennomført, og 3 års garanti.

 

 

og hilram, det er en stor ytelsesforskjell mellom de maskinene , tror ikke du får samme spekken og mulighetene , ferdigbygd

Endret av Nokia_dell
Lenke til kommentar
og hilram, det er en stor ytelsesforskjell mellom de maskinene , tror ikke du får samme spekken og mulighetene , ferdigbygd

8862739[/snapback]

Enig. Det er bare det at tråden heter "Stille kontor-PC" !!

 

Egentlig tror jeg navnet på denne tråden burde endres til "multimedia/spillmaskin som skal stå i stuen".

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...