Gå til innhold

Ditt Gears Favoritt Multiplayer Map


Anbefalte innlegg

Tenkte jeg skulle gå for "A Series Of Tubes" achievementen (Hoste 50 matches) og da kan det være fint å vite folk sine favoritt maps og spill moduser!

 

Om en MOD kunne satt opp en poll med disse alternativene hadde det vært fint!

Canals

Clocktower

Escalation

Fuel Depot

Gridlock

Tyro Station

War Machine

Mansion

Mausoleum

Roof Tops

Old Bones

Raven Down

Så skriver man om man liker Warzone, Execution, Assassin eller Annex best!

Og kanskje hvilket map og modus man liker minst!

 

Ingen som sitter på 56k i dag vel?

 

 

 

#1. Canals

1162867248.jpg

 

#2. Clocktower

1162867381.jpg

 

#3. Escalation

1162867446.jpg

 

#4. Fuel Depot

1162867618.jpg

 

#5. Gridlock

1161182699.jpg

 

#6. Tyro Station

1162868555.jpg

 

#7. War Machine

1176156861.jpg

 

#8. Mansion

1162868229.jpg

 

#9. Mausoleum

1162868353.jpg

 

#10. Rooftops

1176156860.jpg

 

#11. Old Bones

1176156859.jpg

 

#12. Raven Down

1168275313.jpg

 

 

 

 

Så kan jeg vel starte det her..

Warzone på Gridlock, liker lange nervepirrende runder..

 

Kan ikke si jeg er noen fan av Raven Down da det ofte ender opp med 8 stykker som drar frem shotgun og en gjennomsnittelig runde tid på 45 sekunder!

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Warzone på Gridlock er populært ja, veldig populært. Tror faktisk det er det mest populære. (Var hvertfall det i "min tid" :p )

 

Personlig har jeg såvidt vært innom Annex, det var noe helt annet en de andre modusene, og falt i smak. Favoritt brettet mitt er, og har alltid vært Mansion.

Lenke til kommentar

Jeg liker nesten alle, men min favoritter er Fuel Depot, Mansion og Canals. Det kjipeste brettet tror jeg må være War Machine. Det er så ensformig, kjedelig og altfor åpent. Jeg synes også at Gridlock er litt for åpent, spesielt om man har skarpskytterrifle på kartet. Ellers så synes jeg Execution med standard våpen er best.

Lenke til kommentar
mitt favoritt map er fuel depot men jeg liker også canals,gridlock og masion veldig bra men det jeg liker minst er nok clocktower eller warmachine..

8519270[/snapback]

Ingen som misliker Rooftops da? Synes det er så idiotisk at man må springe så jævlig langt før "man kommer frem," krunglete vei er det også. Setter meg alltid fast på veggen og hjørnene :p

Lenke til kommentar
Ja, takket være den fordømte oppdateringen. Jeg lurer på hva de egentlig tenkte på for noe.

De tenkte at de skulle gjøre det lettere og unngå og kræsje inn i vegger osv..

 

Det skulle de fike ved at når man løper i "Roadie Run" så peker man enkelt nok Venstre-Anologstikken mot det du vil kræsje inn i hvis du vil det, og motsatt vei/bort fra hvis du ikke ville kræsje inn i.

 

MEN! Det som de ikk etenkte på er jo det at folk veldig ofte løper i Roadie Run rundt hjørner og rundt kasser/bokser/steiner/whatever, og da ble den nye løsningen veldig upraktisk, for du holder du jo anologstikken mot det hjørnet du vil løpe rundt...

 

Det kommer en ny update som fikser det da :thumbup:

Lenke til kommentar
Men ny oppdatering blir jo fint. Vet du tid den kommer?

For noen uker siden sa de at de jobbet med den og det ville ikke ta så veldig lang tid.

 

Men så er det jo MS sin sertifisering eller hva den nå enn kaller den som tar en del tid da...

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...