Gå til innhold

inspiron 8200: er det mulig å skifte grafikkort???


CCTSM

Anbefalte innlegg

hei

 

lurte på om det er mulig å skifte grafikkort i inspiron 8200. har en med gf4 mx 440 kort, men jeg vil ha ti4200 jeg.... mulig?

noen som vet om mak kan skifte mus også(touchpad, er utslitt etter to måneders bruk)

 

CCTSMaster

(sorry hvis deet er noen skriveleifrer, men har svidd handa på loddebolten....)

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Det er mulig å skifte skjermkort i Dell Inspiron 8200 men det er vanskelig å få tak i, må nok bestille fra USA eller Irland. En annen sak er at Dell ikke vil bruke nVidia Mobile gf4ti4200 fordi den bruker for mye strøm og kommer ikke i samme form som de andre kortene (gf4mx440m og ati radeon m9000).

nVidia Mobile gf4ti4200 er bare en mellomløsning fra nVidia for å kunne si de har det raskeste grafikkortet for bærbare pc'er. nVidia vil komme med et nytt skjermkort for bærbare pc'er basert på nv30 i første eller andre kvartal i 2003 som vil ha samme form som de skjermkort modulene som brukes i dag, disse vil kunne kjøpes fra Dell (vist man er heldig å få tak i).

 

Btw...disse modulene er ikke billig!

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...