Gå til innhold

Harddisken spinner opp når den står i Vista?


Anbefalte innlegg

Hei. Jeg har som jeg har sagt mange ganger før Windows 2000 Pro Eng+Sp4 og Windows Vista Ultimate Eng i Dualboot. Dette fungerer veldig fint. Måtte riktignok gjenopprette det ene Windows Vista Image mitt i dag, men nok om det.

Når maskina står i Vista så høres det ut som at harddisken spinner noen ganger. Som om harddisken starter opp på nytt igjen på en måte. Maskina restarter ikke nei. Har egentlig aldri falt meg inn hva som kan være feil her. Ikke det at det er noe krise akkurat, men den er aldri sånn i Windows 2000 som da er på samme harddisken.

 

Akkurat nå kom jeg på at det kanskje er noen instillinger i Windows Vista som kanskje gjør det?

 

Noen flere som har det slik i Windows Vista?

 

 

Hilsen. wil.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Var inne å sjekka i går, men husker ikke noe særlig av det jeg sjekka. Sitter nå i Windows 2000, så umiddelbart får jeg ikke sjekka det.

Husker at jeg var inne å ordna med Avsluttningsknappen til Windows Vista i går, slik at jeg fikk slått av den (Som visstnok var et problem).

 

Skal sjekke det senere i dag.

 

 

Men skjermen blir jo ikke svart og den restarter jo ikke når den spinner opp. Den går som vanlig liksom.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...