Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Hva skjer med pc'n min?!


Anbefalte innlegg

Hei!

 

Jeg satt med PC'n min i dag, plutselig slutte musa å reagere. Den var lett å bevege, men det gikk nesten ikke an å klikke på noe. Så jeg slo av PC'n, og nå når jeg slår den på kan jeg ikke ikke trykke med musa i det hele tatt, så jeg kommer meg ikke inn i Windows engang.. Har prøvd å bytte mus, og prøvd alle fem USB-portene, slått av og slått på,så tror ikke det er noe feil med musa..

 

Takk for hjelpen,

ZK. :thumbup:

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Hvis tastaturet funker, kommer du inn i windows :p Bare a bruke tab tasten for å bytte mellom profiler hvis du bruker win xp login screen uten "ctrl+alt+del" valget.

 

Kan jo gå inn på kontrollpanelet og se om det står noe feil med musen? Evt. gå inn på enhetsbehandling, og se etter om det står noe feil ved mus / usb valgene.

 

Du kan jo godt også legge inn ny driver til musen din, følgte vel med på CD eller ligger på nettet.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...