Gå til innhold

Leveringstid på bygge-PC Komplett.no


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Bør ta veldig kort tid. Jeg har dog kun erfaringer med Netshop.no, jeg bestilt PCen klokken 08.00, den ble sendt tidlig samme dag :thumbup:

 

Edit: Dem hadde selvfølgelig hatt det så travelt at dem glemte å koble på strømledningen til skjermkortet :tease:

Endret av Gordion
Lenke til kommentar

Hvis du vil ha den hurtig bør du bestille "På døren" med Posten slik som jeg gjorde.

Siden Komplett holder på med ombygging for tiden blir de pakkene prioritert. :D

 

Så hvis du bestiller i løpet av helgen blir den mest sannsynlig sendt på mandag hvis du velger den leveringsmetoden.

Lenke til kommentar

Jeg bestilte pc i deler fra komplett. Jeg bestilte uheldigvis akkuratt nå posten hadde vanskeligheter for å levere på grunn av snøen. Jeg ventet ca 5 dager, men det som var positivt var at jeg fikk med en ekstra dvd brenner uten for å ha betalt fot den.

 

Pakningen bestod av:

Skjermkort

HK

CPU

PSU

Kabinett

Ram

 

+ gratis dvd brenner :D

 

Jeg personlig anbefaler alle Komplett. Selv om det er litt dyrere enn andre plasser er det verdt det fordi komplett har alltid vært seriøse og jeg selv har aldri hatt noen problemer med de.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...