Gå til innhold

litt spørsmål om HTC s710


Anbefalte innlegg

hvor mange farger har skjermen på denne mobilen? noen som vet?? har sett at de andre htc mobilene til over 6000 kr kun har 65000 farger mens Nokia N93i har nå 16,7 mill farger. er skjermene på htc mobilene allikevel skarpe? hvis du f.eks bruker mye wi-fi/msn på denne mobilen blir den da fort utladet ?? bare lurer fordi jeg vil ha en mobil med mye teknologi, bra batteri og en super skjerm.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Mitt svar er nei...

Selv tror jeg man ikke merker store forskjellen. Skjermene HTC bruker er veldig gode og skarpe, er i hvertfall min erfaring.

 

Selv hadde jeg valgt HTC S710 (noe som per dags dato ser ut til å bli min neste mobil). Har Qtek 8310 nå.

 

Se også på at N95 koster dobbelt så mye da...

Hvis du ikke er avhengig av 3G og radio da. Kameratet i N95 er vel også overlegent. Så du må jo se selv hva du skal bruke denne til.

Hvis du skal ta bilder, kan du jo kjøpe en S710 og kjøpe et bra kompakt digitalkamera i tilleg for samme prisen som N95 :p

 

edit:

side-ved-side sammenligning:

https://prisguiden.no/vis_side_ved_si...ids%5B%5D=65204

Endret av jalejale
Lenke til kommentar

lyden på mp3 fra selve telefonens høyttaler er ikke noe å skryte av.

 

Nå har jeg heller ikke testet de øreproppene som fulgte med, jeg har et koss proppe-sett som jeg bruker, og det blir glimrende lyd.

 

Batteriet er jeg også fornøyd med. Det slukes fort hvis man sitter på WiFi, men det tror jeg man må regne med på alle telefoner med WiFi.

Skrur av skjermen helt når jeg hører på musikk, og det bruker ikke mye batteri.

 

Angående stereohøyttalere, så er jeg litt usikker på hva du mener.

Jeg får stereo i proppene mine, og det kan jeg 99% sikkert si at du får i S710 også. Men stereo lyd når du kjører lyden ut fra høyttaleren(e) i telefonen vet jeg ikke.

Min mening på det er uansett at det er unødvendig, disse to høyttalerene vil såfall sitte svært tett inntill hverandre, så man ikke får noe stereo-effekt ut av det. (Vet SE k750i har stereo, bare unødvendig)

 

Edit:

For tekniske og andre spørsmål om HTC- eller Qtek-telefoner vil jeg anbefale at du tar en tur innom www.smartmobil.no og sjekker ut forumet der.

Endret av jalejale
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...