Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Ustabil skjerm på gammel hp


Anbefalte innlegg

Hei!

Jeg har "arvet" en gammel HP Omnibook XE3, vet ikke så mye om den, men den har 1,066 ghz, 256mb ram, 20gb hdd.

Har et program som fulgte med pcn ( HP toptools agent 5.5 ) På CPU står d OK, RAM står det OK. Men på hdd står det Error. Men alt virker fint. Noen som vet hva dette kan være av?

 

Men dette er ikke problemet, det er at skjermen nesten aldri får kontakt med pcn med mindre jeg holder den opp og ned. Kan det være noen løse kontakter inni pcn?

Men når den først er på så går alt bra. Den har foresten 2 sprekker på hver side av festene til skjermen. Har lagt til et bilde av den største sprekken.

Men skjermen detter aldri ut mens jeg bruker den, kan lukke den igjen, flytte den og alt uten at den detter ut. Men når den er avskrudd og flytter den, da må jeg holde den opp og ned for å få liv i den igjen.

post-93167-1172767691_thumb.jpg

post-93167-1172768111_thumb.jpg

Endret av Hansey
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...