Gå til innhold

Lang reperasjonstid - 6233 - Elprice


Spartan

Anbefalte innlegg

Min telefon har vært til reparasjon siden 22 januar. Siden den ankom verkstedet har det stått at deler er bestilt, men ikke ankommet verkstedet ennå.

 

Har i mellomtiden kranglet meg til en enkel lånemobil, men begynner å bli lei av å vente.

 

Når kan jeg kreve ny telefon ?

Endret av Spartan
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Når det har gått så lang tid, kan du eller butikken ta kontakt med Nokia Customer Care på telefonnummer 22 43 00 70 og registrere en reklamasjon. Det tar ca 5 minutter og resulterer i et Case-nummer. I løpet av 1-2 dager tar Nokia en avgjørelse; i de fleste tilfeller med lang service-tid velger Nokia å sende ut en bytteenhet, altså en ny telefon. Etter et par dager får butikken tilsendt ny telefon og de kan gi den til deg.

 

Merk at dersom butikken kun får telefon, ikke en hel salgspakke, kan de ikke uten videre gi deg en annen telefon. Hvis de i stedet får en salgspakke, er det normal prosedyre å la deg velge.

 

Lykke til!

 

-snubbel

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...