Gå til innhold

Stress-teste ny 360


robiwan

Anbefalte innlegg

Jeg har nettopp kjøpt meg en ny Xbox 360 som jeg skal modde. Men jeg er litt bekymra for å bryte garantien. Jeg skal ikke bruke boxen før jeg får ny TV, så jeg tenkte jeg kunne bruke tida frem til da å stress-teste den slik at jeg evt. vet hvor stabil den er. Noen som har forslag til hvordan jeg skal stress-teste den?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse
Hadde jo ikke tenkt til å bruke den aktivt før jeg fikk TV'n, men kan jeg ikke bare sette inn et spill og la den stå på flere døgn? Er det slik at det kommer opp et ødt lys eller noe lignende hvis den kræsjer?

7997546[/snapback]

 

Nei ikke alltid. Røde lys kommer bare når det er feil med Xboxen. Har du ingen TV som du kan koble den opp mot? Det er jo bare å la den stå på og så sjekke innom innimellom.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...