Gå til innhold

God of War 2 viser naken hud


Straffa

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Det var det jo i GOW1 og ja. Jeg banget de jentene til det ikke var flere orbs left der. Gøyalt minispill.

 

Å det er litt av sjarmen med GOW, det er et voksenspill og sjuler ikke på det, noen steder. Å med mindre man heter jack tornton(eller noe slikt) og lever i USA, så er dette bare en bra ting.

Lenke til kommentar

Dette forumets (hvertfall noen medlemmers) definisjon av voksenspill er altså: Naken hud, og å "bange de jentene til det ikke var flere orbs left der." Aha, it all makes perfect sense now!

 

Gratulerer, dere har slått spikeren på hodet her altså :thumbup:

 

unnskyld, men jeg klarte ikke å la være ...

Lenke til kommentar
Dette forumets (hvertfall noen medlemmers) definisjon av voksenspill er altså: Naken hud, og å "bange de jentene til det ikke var flere orbs left der." Aha, it all makes perfect sense now!

 

Gratulerer, dere har slått spikeren på hodet her altså :thumbup:

 

unnskyld, men jeg klarte ikke å la være ...

7954504[/snapback]

:roll:

 

Det var da voldsomt, det er da mange flere aspekter som gjør god of war voksenspill. Den så nøye og tilfredstillende volden. Som er nailed down to perfection. Historien, og flere ting.

Lenke til kommentar

Er ikke noe som heter voksenspill. Alle spill er barnslige. Og min mening er at minigames med nakne berter er laget for å tilfredsstille sprengkåte hormonforvirra fjortisser, og derfor har lite med om et spill er voksent å gjøre. Samme med den "nøye og tilfredssillende volden" (som jeg antar var ironi). Historien i spill derimot, den kan vel kanskje ha noe med om et spill er voksent eller ikke å gjøre. Hvis du mener voksenspill på grunn av aldersgrensen som blir satt på produktet så ... vel, hvem forholder seg til aldersgrenser ... Gears of War er heller ikke et voksenspill på grunn av all volden og den overdrevne språkbruken. Det er vel ikke en ting i verden som tilfredsstiller en liten fjortissgutts utviklende hjerne mere enn sex, vold og overdreven bruk av "store" ord.

 

Nå sier jeg ikke at jeg ikke liker overnevnte, men jeg prøver bare å illustrere at sex, vold og sterk språkbruk ikke har med definisjonen av voksent å gjøre ;)

Lenke til kommentar

Vold og sex i spill er ikke voksent, men snarere pubertalt, ja.

 

Det betyr ikke at det ikke er moro å spille spill som God of War - jeg likte det første spillet svært godt - men denslags minispill appellerer nok mer til 12-16-åringer enn voksne mennesker.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...