Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Windows XP proff starter ikke


Anbefalte innlegg

Symptomer og nye hendelser i det siste:

 

I overgår: - Fjernet Northon antivirus 2005 og installerte AVG free antivirus. Kjørte scan og fant 1 "virus" som ble slettet.

 

I går:

- windows utfosker låste seg gang på gang da jeg forsøkte å åpne filer. Anså dette som et midlertidig problem men vet ikke hvorfor det skjedde. Pc'n fungerte tilsynelatende som normalt utenom utforskeren.

 

I dag: PC'n starter delvis, det stopper opp i "loading screen (der der står windows på sort bakgrunn og en animasjon indikerer at det "loades").

 

- Jeg kommer meg inn i BIOS og kan navigere her med tastaturet

- Jeg kommer meg dit jeg kan starte opp i sikkerhetsmodus MEN kan ikke navigere med tastaturet her! BIG SHIT!

 

Om noen kan være så snill å hjelpe meg hadde det vært supert!

 

Chatrine

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Er det virkelig ingen som kan hjelpe en kvinne i nød? Må jeg reinstallere windows? Da mister jeg vel alle data på den partisjonen. Kan jeg gjøre noe i BIOS?

 

Tilleggsopplysninger:

Hovedkort:

ABIT KV8 pro

 

CPU:

AMD 64 3000

 

Harddisk:

Seagate barracuda, S-ATA, 160GB

 

Skjermkort:

Sapphire Raedon 9350 128 mb

 

Ram

Corsair value S

 

mvh

Chatrine

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...