Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Trøbbel med internet explorer


Anbefalte innlegg

Hei!

 

På visse sider oppstår det et flashproblem hos meg og jeg må lukke siden et bare noen få trykk inne på siden. Følgende beskjed får jeg:

 

Følgende tillegg kjørte mens problemet oppstod:

Fil: Flash.cox

Firmanavn: (ikke bekreftet) Macromedia, Inc.

Beskrivelse: Macromedia Flash Player 7.0 r19

 

 

Noen som vet hva jeg kan gjøre? Søkte opp macromedia flash player på google og forsøkte innstalere en nyere versjon (9.0). Får likevel samme beskjed fortsatt.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Mozilla firefox løste dette problemet for meg, men irriterer meg fortsatt grønn over feilen. Fikk nå en automatisk javaoppdatering uten at dette bedret problemet. Om noen skulle vite hvor feilen ligger, så tar jeg i mot svar med takk. Så en annen tråd med det som så ut som samme problem, men heller ikke der kom det frem noe klart svar slik som jeg kunne se. Skulle forresten kjørt en sjekk av spyware, noen som har et enkelt program som tar unna det meste?

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...