Gå til innhold

Nvidia GeForce Go7600


Anixion

Anbefalte innlegg

Passer det til Counter Strike: Source i høyeste cfg? Er ute etter ny pc som koster rundt 10k som skal brukes til Counter Strike: Source og skolearbeid. Blir kortet fort varm? Er det dårlig for pc'en liksom? xD Nedsatt levetid og sånt? Skal jeg kjøpe pc med det kortet nå, eller vente til de kortene med DX10 kommer?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Gefoce go7600 er det beste mobile skjermkortet man får i en pc til 10 000kr!

 

Jeg har en laptop med et go 7600 256mb og er strålende fornøyd med det! Spiller hl2dm i max oppløsning, med alt på high bortsett fra aa og af( har ikke prøvd med høyere instillinger) og det fungerer flott! :) Kortet er ikke "dårlig for pcen", da hadde det nok ikke vært brukt av produsenten! :)

 

Hvis du klarer å vente, så vil det jo så klart lønne seg å vente på dx 10 korta, siden man da har et mer fremtidsretta kort, men 7600 duger absolutt til dagens spill og det kommer alltid noe nytt, så en gang må man jo kjøpe!

 

ps: Vil minne om at Go 7600 kommer i flere utgaver, man får det med 256 mb ram, 512mb ram og 128/512mb hypermemory!

 

Hypermemory vil si at skjermkortet "stjeler" minne fra pcen!( feks et kort som har 128mb/ 256 mb hypermemory bruker 128mb fra minnet til pcen)

 

Mr.Nauz :)

Endret av mr.nauz
Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...