Gå til innhold

Hva kan du anbefale?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest member-101642

Gjør et søk og les gjennom de fleste andre trådene i denne kategorien. Mitt valg ville vært Nikon D80. Selv har jeg Canon EOS 400D, og det er også et godt valg, men jeg føelr at D80 er hakket over. For å få bra fokus er det objektivet som teller.

Lenke til kommentar
Vil ha et kamera med bra fokus, bra bildekvalitet og RAW-format!

7749658[/snapback]

Gratulerer. Man får ikke kjøpt DSLR i 2007 som ikke fyller de tre kriteriene.

 

Forslag til hva du bør gjøre for å velge kamera:

a) Kast terning.

b) Søk etter en av de andre millioner tråder om emnet og les deg grønn.

c) Gå i en fotobutikk og gjenta spørsmålet der.

 

Horribel bruk av emnefeltet forøvrig.

Endret av egeulf
Lenke til kommentar

Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Lenke til kommentar
Unødvendig quoting samt dårlig bruk av emnefeltet blir sett på som upasselig, og kan bli sensurert eller endret av moderatorer. Overdreven bruk av såkalt SMS-språk, utropstegn/spørsmålstegn, forkortelser osv. skal unngås. Emnefeltet skal beskrive innholdet i tråden. Eksempel: Problem med TV-ut på Radeon 9800. Dårlig bruk av emnefelt medfører stengning av tråden.
Et bra emnefelt er et emnefelt som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese emnefeltet.

Tråden har et dårlig emnefelt og vil bli stengt deretter. Vennligst les utdraget over fra retningslinjene og netiketten angående dette.

Lenke til kommentar
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...