Gå til innhold

Xbox 360 problem


L_Larry

Anbefalte innlegg

Joda, så etter masse ball med X360'en så fikk jeg en ny en, etter en måned i abstinenser.

Jeg hadde en del stuff på Harddisken så jeg ba om å få den gamle tilbake, og jeg fikk. Men da jeg startet opp boxen skjedde det ingenting, så restartet jeg den da blinket RoL en i det minste men ingenting skjedde på skjermen.

Etter enda en restart funket den som den skulle.

 

Senere så oppstod samme prolemet, jeg restartet og da fikk jeg en system error og et rødt lys nede i høyre hjørnet på RoLen.

men etter atter en restart så kom det seg, dette er da fremdeles ett problem at den ikke starter som den skal.

 

Kan det være harddisken som har fått seg ett drypp eller er jeg bare uheldig med Xboxene?

Endret av L_Larry
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...