Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

pcen restarter når jeg kjører cs on steam?


Anbefalte innlegg

pcen restarter når jeg kjører cs on steam? lxm hva skjer? trenger på en måte litt hjelp her pliz help me :cry::blush:

 

 

 

liksom jeg kommer in på steam og jeg kommer in på counter strike men når jeg skal in på server så restarter pcen seg? :ermm::dontgetit:

 

 

Vær så snill å hjelp meg :ermm::cry::ermm:

Endret av Bjørniz
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

1: Denne skulle vært postet under kattegorien Spill.

 

2: Ikke skriv 14tiss/sms språk her på forumet :realmad:

 

3: Ikke såå mange smilyer

 

4: Det er STOR bokstav i begynnelsen av en settning

 

Var kanskje litt kritisk men :p

 

Siden den restarter i det den prøver å få kontakt med steam over nett kan det være en brannmur som prøver på noe her. Har du brannmur, så prøv å skru den av.

 

God Jul!

Endret av mr.nauz
Lenke til kommentar
Windows brannmur er bare teit..

 

Pc`en burde vel ikke restarte seg pga den? Eller?

7560291[/snapback]

 

Det finns andre branmurer en Windows sin. Desuten så fungerer Windows sin helt ok. Men nok ot. Det kan være at det er noe feil med branmuren ++ som gjør at når steam starter restarter pcen seg. Den kan være noe feil med netverkstilkoblinga til trådstarter, men siden han kan feks være på hw.no så tviler jeg på det. Det kan også være selve spillet, men siden det fungerer ellers men ikke når han kobler seg til internett virker det som om det er noe annet som er feil.

 

Mvh Mr.Nauz

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...