Gå til innhold

Ny enkel tlf


RadivS

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

Hei,

 

K750i er nesten perfekt til deg, men vil bare infomere om at joystikken på k750i er et stort problem. da denne nesten garantert vil slutte å fungere etter en stund..

 

Hva med Se K610i. Den har også et 2megapixel kamera, bare uten Autofocus som k750i har. K610 har også 3g. HER! er en test av K610i.. Den koster foresten rundt 2200kr uten abonomang.. Noe som absolutt ikke er ille for en såppas god Telefon :)

 

 

MR.Nauz :)

Endret av mr.nauz
Lenke til kommentar

Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...