Gå til innhold

Jeg har rotet med mappestruktur o.l. Hjelp?


Anbefalte innlegg

Hei :blush:

Jeg har da gjort det store.. Det er jo egentlig ikke noe problem, men jeg liker det ikke.

Jeg satt og rota rundt, klikte litt her og litt der.

 

Nå er bakgrunnen på ikonene beige-grå, forhåndsvisning av filer i "Mine Mottatte Filer" er borte, og den delen av mappa på venstresiden som f.eks viser informasjon om en sang om du trykker en gang på den.

Legger ved et bilde så dere ser ikondelen, og den delen av mappa som liksom er borte.

hmmmmmm7qp.th.jpg

Er takknemmelig om noen vet hvordan jeg skal få det her tilbake.

 

Det som er problemet, er jo at alt ser gammedags ut, å det så "nytt" ut da jeg dreiv å stilte på det...

Endret av KristianG
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Vel, dette venstrepanelet med filinfo og snarveier slår du på ved å høyreklikke My Computer og velge Properties. Under 'Advanced'-fanen velger du Settings-boksen som hører til Performance og haker av "Use common tasks in folders". For å fjerne bakgrunnsfargen på skrivebordsikonene huker du av "Use drop shadows for icon labels on the desktop".

 

Usikker på hva disse alternativene heter i norsk versjon av Windows, men oversett etter beste evne og prøv det som høres riktigst ut. :)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...