Gå til innhold

Driverproblem - Nvidia


knutish

Anbefalte innlegg

Jeg formaterte pc-en min i dag. Da jeg skulle innstallere den nyeste skjermkortdriveren fra Nvidia fikk jeg denne meldingen: "Innstalasjonsprogrammet for Nvidia fant ingen drivere som er kompitable med din gjeldende maskinvare" :dontgetit:

 

Dette skjedde med alle andre Nvidiadrivere jeg prøvde.

Noen som har peiling på hva dette kan være?

 

Har Nvidia 6800GT btw.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

du passer på og ikke ha noe antivirusprogram gående under innstallasjonen bare for å ha nevnt det..har kortet ditt vært overklokket..?

det ser merklig nok ut til at windows ikke finner kortet ditt..da ser ikke jeg andre muligheter en disse..1.formater på nytt og legg inn windows igjen.

2.resette bios på hk.

3.ta kortet ut av pc,en og sjekk det for støv osv før du setter det inn igjen(og om vifta går hvis det er en.

så får vi tenke litt mer og håpe noen andre har gode forslag..du kan jo prøve med et annet kort også etter hvert hvis ikke noe hjelper..får ikke håpe kortet ditt har tatt natta..høres nesten slik ut.. :(

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...