Gå til innhold

marked for bærbar med engelsk tastatur?


Anbefalte innlegg

Hei.

Jeg har en ultraportabel laptop med engelsk tastatur som jeg vurderer å selge. Jeg lurte på om jeg kan forvente å få tilnærmet norske priser til tross for at den ikke har norsk tastatur?

 

Det eneste minuset med norsk oppsett på engelsk tastatur er jo at du ikke får skrevet '<' og '>'. Er dette noe mannen i gata også kan venne seg til, eller er det forbeholdt oss nerder som kan touch, og som vil ha en pc litt utenom det vanlige? :)

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Er nok en del som vil ha Norsk tastatur pga. bokstavene som mangler, og hvis man evt. skriver mest på Norsk. Mens mange liker Engelske bedre, eller rett og slett klarer seg helt fint med det.

 

At tastaturet er engelsk burde ikke ha veldig mye å si på prisen.. Er vel det som er inni man betaler mest for ;)

 

 

Edit: Leif.

Endret av Folcom
Lenke til kommentar

Jeg tenkte meg rundt 13 500 kroner, med bæreveske og etui i semsket skinn. Med tanke på prisen på en tilsvarende modell i Norge håper jeg ikke at jeg har bommet helt, men man vet jo aldri. Normalt ville jeg sjekket hvor mye tilsvarende modeller går for til lettlurte folk på qxl, men dette er jo tross alt ikke en pc som veldig mange selger i Norge :)

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...