Gå til innhold

Nokia? SE? Vente på Xcute?


Rita

Anbefalte innlegg

Har bestemt meg for å bytte ut min nokia 6600. Prøver å finne frem til min nye mobil som skal vare i ca to år. Men jeg blir sykt forvirra av alle tester og alle meninger når jeg prøver å surfe meg frem til hvilken mob jeg burde kjøpe. Det skulle vært 1 ukes hjemlån på inntil 3 modeller så man hadde litt mer å gå utifra når man skulle ha seg ny.

 

Hadde sirklet meg inn på N90, SE 750i eller vente på Xcute dv2. Det som er viktig for meg er: kjapp sms (det er RÅviktig), gode bilder, bra kontaktliste og en bra kalenderfunksjon. Er noen av de mobilene jeg valgte ut på høyde, eller finnes det en bedre løsning?? Jeg i prisgruppen 4-6000.

 

Takk for hjelpen.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Feilpostet.

 

Men uansett, jeg har idag en K750i som jeg er strålende fornøyd med! Anbefaler denne på det sterkeste :) Rask respons og rask SMS skriving. God nok kalender etter min mening og et av de beste kameraene på markedet.

Dette er vel også det billigste alternativet av de tre modellene du har valgt ut og jeg mener den er verdt hver eneste krone.

Men ta en tur i butikken og prøv den ut litt, det gjør alltid valget enklere ;)

 

Lykke til!

:thumbup:

Lenke til kommentar

Xcute som ikke har Java eller Bluetooth og har et elendig menysystem blir nok en stor skuffelse til å begynne med i alle fall. Bare småbarna som mener kamera er det viktigste på en mobiltelefon vil være superfornøyd, og skrive masse pent om denne i sms-språk her på forumet.

Hold deg til de kjente merkene, som du kjenner kvaliteten på, så kanskje Xcute tilpasser seg de fornuftige behovene etter hvert, for de har jo potensiale.

Endret av Holtemann
Lenke til kommentar
Man vender seg alltid til det etter en stund. Jeg husker overgangen fra Nokia til SE. Forferdelig! :p

word!

 

forøvrig går jeg aldri tilbake til nokia..

skal ikke fortelle hvorfor, pga. da bruker jeg bare opp amobil sin sql quota.

 

men, uansett.

k750i har jeg også og er strålende fornøyd.

den går jo for ca. 3200 uten abb og uten lås!

kjøper du en brukt, kan du finne w800i deksel på ebay for ca. 150kr (original deksel) og så kan du oppdatere den til w800i.

 

xecute kamerakvaliteten synest ikke jeg var helt det store.

forøvrig mangler mobilen en del nye tekniske finesser.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...