Gå til innhold

få bort skygger på ikoner i Windows 2000. går det?


wil

Anbefalte innlegg

Hei. Jeg kunne tenkt meg å hatt bort skyggene på ikonene på skrivebordet i Windows 2000. Jeg har sett igjennom ting i Windows, men finner ikke noe sted som jeg kan få bort skyggen. Dette går jo seff i Windows XP, men jeg bruker ikke XP nå.

 

Noen som vet hvordan jeg kan få bort skyggen på ikonene i Windows 2000?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Jeg skjønner ikke helt hvorfor du synes dette er viktig. Men dersom du vil finstille windows og fjerne alt som irriterer deg, er det et sted du får svar på det meste: http://www.annoyances.org/exec/show/category02. Mulig du finner svar på ditt problem under linken "Use True-Color Icons". Surf litt rundt her, så skal du se du finner svar på nye problemer som du ikke hadde kommet på at du har..;-)

 

www.annoyances.org har eksistert helt siden 1995, så det er mye info her for dem som vil skru. Riktignok har de samlet mye i bøker nå, som man kan kjøpe, og sklidd over til å bli mer forum-basert, men mengden av info av typen "reduce/remove annoyances" for alle windowsversjoner er fortsatt stor.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...