Gå til innhold

Slette alle kontaktene på en SE W800i


Anbefalte innlegg

Hei!

 

Jeg har nettopp fått en w800i og driver nå med å flytte over kontaktene fra min gamle 6210 til denne. Problemet er at jeg har fått masse mer enn jeg skal ha over, derfor vil jeg slette hele kontaktdataen og overføre på nytt.

 

Men når jeg velger "Slett alle kontakter" på avansert i kontakt-menyen, spør den meg om en "Telefonlåskode". Jeg har lett og lett igjennom det som fulgte med telefonen, men finner den ikke.

 

Hjelp, hva skal jeg gjøre? :)

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Tips hvis du vil ta backup av alle kontaktene dine:

Last ned programmet MyPhoneExplorer. Dette programmet virker som PC Suite med alle (ikke 100% sikker på at det er absolutt alle, men i hvertfall de fleste) funksjonene og mange fler i tillegg. Med dette programmet kan du da bl.a. ta backup av hele kontaktlisten din, og legge til/endre informasjon som allerede ligger der.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...