Gå til innhold

Noen av delen jeg burde bytte ut?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest mafister
Nei, har ikke det, er det et problem, kan man ikke bruke to forskjellige rambrikker?

nei, dette kan du ikke, det kan være fra forskjellige produsenter, men bør helst være fra samme produsent, det børe helst være samme hastighet, forex. pc3200 , og minnebrikken må stemme overens med hovedkortet :)

 

 

Edit: Den PSU(strømforsyning) er litt tvilsom, masse klager på den, så, velg heller en litt bedre, for litt bedre pris :) , har en å merke er extrem : PSU

 

 

Denne er kanskje litt "killer" for ett så lite oppsett, men du vil trenge den vis du skal oppgradere :), evt. ha mange disker!

 

Den finnes også i blått, men da må du ta et lite søk på navnet i HW.no sin egen prisguide: prisguide

 

 

 

Edit2: satt av 1 min av tida mi, og fant den i blått for deg: Den blåe versjonen :)

Endret av lesling
Lenke til kommentar

Les igjennom Retningslinjene for denne kategorien.

 

En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Emnetittelen i denne tråden er ikke godt nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! Vennligst forsøk å tenk på dette neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget.)

Lenke til kommentar

Da emnefeltet enda ikke er endret i henhold til retningslinjene for kategorien stenges tråden.

 

Stenges for dårlig bruk av emnefeltet, se forøvrig sticky/annonsering.

Det fremgår klar at nemt sticky/annonsering skal leses før en poster i denne kategorien samt at brudd på denne vil føre til stenging. Du rådes herved til å lese denne og forsøke på nytt.

 

Et godt emnefelt bør si noe om busjettet ditt, hva maskinen skal brukes til. Har du bestemt deg for div. merker/produsenter (t.d. AMD/Intel, ATI/nVidia) kan dette også med fordel inkluderes. Skal du bare ha visse komponenter kan du med fordel opplyse om hvilke deler det er snakk om.

  • Døme på gode emnefelt:
     
  • Kontor-PC til under 5000 kr. (Sier noe om bruksområde om budsjett)
     
  • Ny Stille-PC til 10000 kr.
     
  • Spill-PC AMD64 og GeForce under 15K (Valgt merke og sier budjsett).
     
  • Nytt HK, CPU (Intel), RAM max. 7K
     

Minner forøvrig om forumreglene:

Et bra emnefelt er et emnefelt som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese emnefeltet.

 

Brudd på enten det gjelder dårlig bruk av emnefelt eller særs manglende informasjon i tråden vil føre til stenging av tråden.

Lenke til kommentar
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...