Gå til innhold

Dobbelt sett med filer! Hvordan bli kvitt de?


Anbefalte innlegg

:blush: Av en eller annen bisarr måte har jeg fått lagt alle musikkfilene mine dobbelt, men i enkle mapper !

Jeg har rippet alle mine CDer til iTunes, og det ble rundt 30 GB.

Problemet er at iTunes biblioteket finner duplisert alle filene altså til sammen ca 60 GB.

Nå er det litt nungvint å gå igjennom å merke og slette annenhver fil, gjennom hele biblioteket, og jeg lurer derfor på om dere har et godt forslag til en enklere løsning på mitt problem !?

 

Mulig at dette er litt feilpostet, men da beklager jeg og ber en snill moderator flytte inlegget til et mer passende sted !!

 

Takker for alle innlegg !

Videoannonse
Annonse

Denne trådene er nok feilpostet og hører hjemme i "Programvare", for det virker som om du leter etter et program.

 

Du kunne f.eks. prøvd Dupe Checker PRO, men det er ikke gratis. Har ikke prøvd det, men det skal være bra.

 

Du kan også bruke System mechanic .

Er det noen som vet om programmer som er enda bedre?

 

Husk at slik programmer kan slette viktige filer, som f.eks. systemfiler. De kan også slette dobble filer som er ment som backup

Endret av _Adler_

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...