Gå til innhold

Samsung X480 vs X640


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse

skulle vært spørsmålstegn på slutten. Det var ett spørsmål :)

 

Synes også det var rart at amobil.no har testet begge, og kommet frem til at det ene menysystemet var ELENDIG, mens det andre var ganske bra. Dette til tross for at de trekker for samme ting. (sikkert forskjellige testere)

Lenke til kommentar

Ja, forskjellig tester stemmer nok godt. :)

 

Men det er heller ikke identiske menyer. Legg for eksempel merke til at x480 kommer med stor bokstav etter punktum :) Vil heller ikke si at x640 sin meny har fått elendig omtale av tester, det gjenspeiles iallefall ikke av terningkastet.

 

Hovedgrunnen til at x480 har fått 5 på skjerm er at de har fikset en del smårusk fra tidligere. Ja, det gjenstår fremdeles litt, men siden de er godt på vei, fortjener de en 5. Skal man forvente perfeksjon fra en telefon til en tusenlapp? :)

 

Fremeles litt usikker på hva du er ute etter å finne ut :)

Lenke til kommentar

vel, jeg skal ha ny telefon :)

 

og i mangel av ett bedre alternativ står valget mellom disse... Tror jeg går for den uten kamera, den er mindre og billigere.

 

Bare synd ingen av dem har blåtann.....................

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...