Gå til innhold

Opptak fra tv med Hauppauge WinTV-PVR350


Anbefalte innlegg

Har nylig installert et slikt kort. Enten er det ikke mulig, eller så finner ikke jeg ut hvordan man kan ta opp et program og se på et annet med dette kortet.

Når jeg legger inn at det skal tas opp et program på et gitt tidspunkt, så skifter det jeg ser på tv til den samme kanalen som opptaket blir gjort ifra.

 

Hvordan kan dette unngås, om mulig?

 

Fins det eventuelt andre applikasjoner man kan bruke til opptak enn det som fulgte med som kan brukes sammen med kortet, som ikke vil påvirke WinTV2000?

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

PVR350 har bare en tuner. Det betyr at du kun kan ta inn en kanal av gangen, og at du ikke kan ta opp et program på f.eks. NRK1 mens du ser på NRK2. Til det trengs det to kort av den typen du har, eller et kort med to tunere, f.eks. PVR500.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...