Gå til innhold

Beste Socket 939 brikkesett


j_j

Anbefalte innlegg

Som nevnt i emne tittelen så vil jeg vite hvilket chipset har kommet best ut i test og hvilket tester, også vil jeg ha en anbefaling på den/de beste hovedkorte(ne) fra det chipsetet. Må ha det fort! :) har lagt inn en bestilling på en Asus K8N-E Deluxe kanskje jeg rekker å bytte :wallbash:

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Hvorfor kan ikke du gjør som de fleste her og lete selv etter tester? Hvis du gjør det så vet du hva du får, og du selv vet best om hva du er ute etter. Å sitte i stolen som en sløving og be andre lete opp tester er.. ja.. helt på jordet.

 

Bruk musen din å let etter tester selv!

Lenke til kommentar

Hvis du kunne lese så sto det i posten at jeg har allerede bestilt et hovedkort og vurderer å bytte. Jeg bruker god tid på å lese tester minimum 2-3 dager og så mye tid har jeg ikke nå fordi jeg må muligens avbestille HK-en imorgen tidlig. Det er heller ikke snakk om å be andre å lete for meg, meningen er at noen der ute har sikkert lest mange av de testene og vet hvilket chipset som har scoret best og kan formidle det vidre til meg. OK?

Lenke til kommentar
nForce4 SLI/Ultra.

Da er jeg på rett spor, holder på å lese omtale av Asus A8N-SLI Premium som er nForce 4 Ultra basert men den er dyr :hrm:

Du er nok ikke helt på rett spor... ;) ASUS A8N-SLI Premium er basert på nForce 4 SLI, ikke Ultra

 

Det er tre versjoner av A8N-SLI, vanlig, Deluxe og Premium...

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...