Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

Problem med download


Anbefalte innlegg

Har eit problem med å laste ned filer på datamaskina mi, får kun til å laste ned med 0,6 kB i sekundet. Dette er gjennom Internett vel og merke.

Har ingenting å sei om eg brukar trådlaust eller vanleg nettverk. Det går også vanvittig treigt å surfe vanleg på internett.

Ingen andre som brukar nettverket, aller andre nettvek har samme problem som meg, så problemet må ligge i datamaskina.

 

Har denne datamaskina.

Problemet er heilt nytt, har heller ikkje installert nokon nye program.

 

Nokon som veit kva problemet kan skyldast? Er ganske rådvill. :(

 

Edit: Brukar forresten Windows XP SP2

Endret av Earendil
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

for det første: jeg ble kvitt samme problemet med å sette nettverkskortet til automatisk duplex.. rare meg kom jo ikke på å sjekke dette..

 

ellers er det begrenset med antall nettverksoppkoblinger etter å ha installert sp2, mener jeg å ha hørt. en fix finnes visst på microsoft sine sider (beklager at jeg ikke har link), eller så kan du prøve denne

 

håper det hjelper deg i gang.

 

mhv masa

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...