Gå til innhold

Merkelig mld når jeg starter opera


Anbefalte innlegg

jeg får opp denne mld fra norton hver gang jeg skrur på opera. hvordan bli kvitt det? er en litt merkelig vri det der :p

 

EDIT: faen glemte og legge med spørsmålet :p

post-26-1110063147_thumb.jpg

Endret av zatan
Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Jøss! :ohmy:

Opera venter på virussøk i Nero??

Det er vel ikke du som har lastet ned Nero Demoen og Norton som ikke har klart å virusscanne filen?

Men Norton er ikke bra, bytt til Nod32. :)

--

nerdVANNA: Det hjalp vel ikke trådstarter så mye, du skjønte vel at han lurer på hvordan han kan få vekk denne hver gang Opera starter... :wallbash:

---

Btw: Du har for lang signatur

Endret av janfredrik
Lenke til kommentar
bruker både norton og Nod 32

Det er ikke lurt å bruke to antivirusprogram på likt. De vil "sloss" om hvem som skal scanne hvilke filer..

Du bør fjerne et av de, jeg mener du bør fjerne Norton, og erstatte det med NOD32 for å få vekk flere virus, bruke mindre ressuser.

:thumbup:

Lenke til kommentar

Ok. Jeg trodde du hadde lastet ned filen som het "Nero-6.6.0.8.exe", og når den var ferdig nedlastet så hadde Norton prøvd å scanne den uten å gjøre seg ferdig og forsøker derforå scanne den på nytt hver gang Opera startet uten å finne filen. På grunn av det foreslo jeg å prøve å laste ned filen på nytt. Men det er jo tydligvis ikke problemet.

Lenke til kommentar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...