Gå til innhold
Trenger du hjelp med internett og nettverk? Still spørsmål her ×

2 pcer, faller ut av battle.net etter 10-30 min


Anbefalte innlegg

Hei.

 

Sitter her med 2 pcer. De er koblet sammen via en Cnet 5 ports switch ( CNSH-500 ). har også koblet en ruter til switchen, et ZyXEL prestige 600. Har en 2300 / 500 linje fra Monet.

 

Problemet er når vi begge skal prøve å spille ilag på et game med warcraft III: the frozen throne (custom game: dota). Tidligere har det gått bra. Men i det siste har det endt med at etter 10 min til 30 min så mister vi forbindelsen til spillet. Og sitter da i spillet alene. For oss fortsetter spillet men med bare oss to igjen. For de andre er det vi som faller ut av spillet. Må logge på igjen på battle.net når vi har forlatt spillet.

 

Jeg har ingen problemer om jeg spiller alene. og om jeg da faller ut (hvis jeg mister nettet eller lignende) fortsetter ikke spillet, men jeg faller helt ut. Det virker som at det kun er et problem når vi spiller ilag.

 

og begge har hver sin cd-key av wc3 og wc3:tft.

 

Så jeg lurer dermed på hva jeg kan gjøre med dette. Det er et kjipt problem. Den ene versjonen av wc3 og wc3:tft ble kjøpt for at vi skulle kunne spille ilag over battle.net.

 

Og jeg antar det er postet i rett forum, siden jeg antar det har noe med nettverket å gjøre.

Lenke til kommentar
Videoannonse
Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...